بنر ستون سمت راست
تامین قطعات یدکی معادن شن و ماسه و ا نواع سنگ شکن کوبیت HS10 دیده شوید!!! قطعات هیدروکن
پرینت
بازدید: ۵٧۵٠

انواع سنگ شکن

از گذشته دور انسان مصالح و مواد لازم جهت ساخت ابنیه را  از طبیعت استخراج نموده و با ابزار دستی همچون چکش ها  آنها را مورد استفاده قرار می داد.و تا دير زماني نيازی هم به تكنولوژي پيشرفته‌اي جهت استخراج و توليد مصالح به مقدار زياد را نداشتند.

 صنعتی شدن کشورها و افزایش جمعیت  و نياز روزافزون به توليد مصالح جهت ساخت و سازهاي مختلف، بشر را برآن داشت كه اندیشه و نيروي خود را بكار ببرد تا تجهیزات و ماشين آلاتي را طراحي كند و بسازد تا نياز روز افزون به سنگ‌دانه‌هاي ريز و درشت را برآورده سازد. نوعی از ماشين آلات كه تحولي شگرف در توليد سنگ‌دانه‌هاي ريز و درشت بوجود آورد انواع سنگ شكن‌ها بودند كه با بازده و توان تولید بالا در خدمت صنعت ساختمان و راهسازی قرار گرفت.

سنگ شکن‌ها برای خرد نمودن کانی‌های بزرگ به سایزهای کوچکتر جهت استفاده در موارد مختلفی مانند کارگاه های تولید آسفالت، شن و ماسه، خطوط فراوری کانی های معدنی مانند سنگ آهن مورد استفاده روز افزون قرار می گیرند.سنگ شكن‌ها ی ثابت از نظر حجم و سایز مواد ورودي و  مصالح خروجي به شش دسته عمده تقسیم شده كه هر كدام در مدل‌های گوناگون و در ظرفيتهاي مختلف تولید و عرضه می‌شوند.

1.       سنگ شکن فکی Jaw Crusher
2.       سنگ شکن چرخشی Gyratory Crusher

3.       سنگ شکن مخروطی Cone Crusherهیدروکن

4.       سنگ شکن چکشی hammer crusher
       5.      سنگ شکن فشاریImpact Crusher
6.       سنگ شکن غلطکیRoll Crusher